Vyvíjím weby
a webové aplikace
na míru

Pomohu Vám prosadit se na internetu

PHP programátor (Wordpress, Nette, Symfony, VueJs)

V oblasti internetového vývoje se pohybuji zhruba 10 let. Za tu dobu jsem získal četné zkušenosti z oblasti nejenom vývoje online aplikací, ale i jejich provozu a internetové propagace. To mi umožňuje nabídkout Vám kompletní služby a být Vaše opora v oblasti podnikání na internetu.

45

hotových projektů

29

šťastných klientů

Vývoj

Mým hlavním zaměřením je tvorba webů a webových aplikací na míru pro Jičín a okolí. Pro vývoj webových aplikací používám PHP Nette framework nebo PHP framework Symfony. Klasické prezerntační weby nejčastěji stavím za pomoci CMS Wordpress.

Poradenství

Mám zkušenosti s vývojem i provozem různorodých projektů od eshopů, přes výstavní galerie až po skladové a fakturační systémy. Dokáži reálně odhadnout náročnost každého projektu i jeho životaschopnost.

marketing

Vývojem webu nebo například eshopu to nekončí. Rád Vám poradím s možností propagace Vašeho projektu, ať už je jedná o SEO, PPC nebo Facebook marketing.

Moje práce - programování, internetový marketing, SEO

Kulturní zařízení města Jičína

www.kzmj.cz

Pokud jste byli v poslední době v Biografu Český Ráj nebo Masarykově Divadle v Jičíně, pravděpodobně jste navštívili i tento web. Jako základ webu posloužil redakční systém Wordpress. Do něj byla navíc doprogramována spousta další funkcí, potřebných pro provoz portálu tohoto typu. Jednalo se hlavně o XML import informací o konkrétních akcích od distributora, napojení na pokladní systém, napojení na externí emailingovou službu a podobně.


Gymnázium a SOŠ Pedagogická Nová Paka

www.gymnp.cz

Tento web opět používá jako základ redakční systém Wordpress s celou řadou individuálních úprav, které pomáhají pedagogům i samotným žákům s tvorbou obsahu.


Chatachalupa.cz

www.chatachalupa.cz

Stojím za kompletním vývojem webového portálu chatachalupa.cz. Jedná se o projekt programovaný na míru v PHP Nette / Doctrine2 / VueJs. Je použito napojení na účetní software, automatické párování plateb, generování dokladů, propojení přes API s jinými podobnými weby a spousta dalších funkcí.


Pracovní portál

www.praceunas.cz

Pracovní portál praceunas.cz jsem naprogramoval již v roce 2010. V lednu roku 2018 byla stará verze "zahozena" a portál byl naprogramován znovu kompletně o nuly. Za dobu jeho provozu se na portále registrovalo přes 130 000 uchazečů o zaměstnání a více než 7 500 zaměstnavatelů. Portál pracuje s hromadným exportem i importem pracovních míst z Úřadu práce a od konkrétních zaměstnavatelů. V době své "nějvětší slávy" dosahoval portál návštěvnost až 30 000 uživatelů denně a to pouze z vyhledávačů pomocí SEO.


Eshop se second hand oblečením

www.megasecondhand.cz

Tento eshop je řešení naprogramované kompletně na míru v PHP Nette Frameworku / Doctrine2. Eshop obsahuje vše potřebné pro jeho provoz. Součástí je např. generování faktur s následným XML exportem do účetního systému Profit, generování poštovních štítků pro tisk adres, složenek a podobně, pokročilé statistiky, automatický emailing, automatická kontrola stavu doručení zásilky u dopravce, responzivní design a další funkce.


Dovozce automobilů z Německa

www.sjauto.cz/

Webová stránka programovaná na míru v PHP Nette Frameworku. Obsahuje administrační rozhraní s možností vkládání a kategorizaci automobilů určených k prodeji.


Mobilní nástěnka

www.mobilninastenka.cz

Cílem této webové aplikace bylo usnadnění evidence sponzorských darů v církevní základní škole Archa. Pověřený pracovník školy zadává do systému zboží, které by škola potřebovala. Každý rodič dostane svůj přístup do systému a zde může přislíbit dodání nějakého zboží. Po fyzickém předání zboží škole zanese správce tento údaj do systému. Správce má pak dokonalý přehled.


LK Stav

www.lkstav.cz

Webová prezentace využívající pro správu obsahu redakční systém Wordpress.


Vrata a ploty

www.vrata-ploty-jicin.cz

Klasická webová prezentace lokální firmy působící v segmentu výroby a montáže vrat, plotů a bran.


Stavebniny Holín

www.matax.cz

Prezentační webová stránka společnosti prodávající stavební materiál naprogamovaná na míru pomocí PHP Nette / Doctrine 2.


Fitporadna Jičín

www.fitporadna.cz

Webová prezentace postavená na redakčním systému Wordpress.


Antikvariát Ostroměř

www.antikostromer.cz/

Webová stránka pro antikvariát v Ostroměři. Web má na míru vytvořené administrátorské rozhraní, přes které prodejce vkládá zboží k prodeji na web.


Správa herny s výherními automaty

Webová aplikace programovaná na míru určená pro zajištění provozu herny s výherními automaty. Obsahuje evidenci pracovní doby zaměstnanců, pohyb hotovosti v provozovně, účetní stavy jednotlivých výherních automatů, tisk více druhů dokladů nebo export dat do účetního programu Pohoda.


Externí činnost pro společnost Intergram

Pro společnost Intergram jsem vytvořil 2 webové aplikace sloužící k vygenerování záznamů (pořadů, snímků, titulů) vyúčtovaných v daném kalendářním roce na území České Republiky ke všem registrovaným výkonným umělcům a výrobcům. Databáze pracuje v reálném čase s více než 4 000 000 záznamy. Umožňuje vyhledávání, filtraci, export do CSV nebo PDF, interaktivní formuláře a další funkce.


Ložnice Jičín

www.loznicejicin.cz

Obsahový web lokálního prodejce matrací, postelí, nábytku a doplňků. Web byl postaven na CMS Wordpress na upravené zakoupené šabloně.


a další ...

Ondřej Horák (provozovatel herny)

Pana Kejzlara jsem kontaktoval s potřebou lepší evidence zaměstnanců, pokladny a stavu výherních automatů, kterou jsem doposud dělal na papíře nebo v Excelu. Pan Kejzlar mi navrhl kompletní řešení, kdy je vše přehledně evidováno v jedné aplikaci, ke které mám přístup online a s možností exportu do účetního programu.

Ondřej Horák (provozovatel herny)

Pana Kejzlara jsem kontaktoval s potřebou lepší evidence zaměstnanců, pokladny a stavu výherních automatů, kterou jsem doposud dělal na papíře nebo v Excelu. Pan Kejzlar mi navrhl kompletní řešení, kdy je vše přehledně evidováno v jedné aplikaci, ke které mám přístup online a s možností exportu do účetního programu.

Kontakty

adresa

Jičín

telefon

608 858 147

email

info@martinkejzlar.cz